Ford Hotel

Adrasan koyu, sıra dışı doğal güzelliklerin içinde, konum ve içeriği ile bölgemizdeki “ekoturizm” uygulamalarında ilklerden biridir. Otelimiz eşsiz doğa ve tarihi atmosfer içinde sırtını yeşil yamaca yaslamış, tüm açık ve yarı açık mekânlarıyla plaj ve denizi kucaklamıştır. Bulunduğumuz çevre koşullarına gereken saygı ve titizliği göstererek şekillendirilen otelimiz; gereksinim ve olanaklarıyla, kullanıcıları düşünülerek tasarlanmıştır. 
Doğanın içinde, gerçek ilişkilerin yaşandığı bir dinlenme mekânı olmasını amaç edindik. (Likya) Işıklar ülkesi (Apollo) tanrısının kentine layık olmaya çalıştık. 
Otelimizdeki yaşantı, geniş bir aile yazlığı tadında geçer, çocuklarınıza unutulmaz yaz anıları ve yeni dostluklar, büyüklerimize de sıkılmadan dinlenme olanağı sunar. Tabii bizlere de; sizleri tanıma ve sonrasında özlenen dostluklar kazandırır. Yaşamın amacı belki güzel anılar biriktirmektir, bizim şiarımız da bu duygulara zemin hazırlamaktır…

Ford Hotel hakkında bilgi almak için iletişim bilgilerinizi bize gönderiniz, müşteri temsilcimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.

Ford Hotel İletişim

Bilgileriniz kaydedildi !

M��teri hizmetlerimiz sizi en k�sa s�rede bilgilendirecektir.