Odalarımız

Tesisimiz aile işletmesi sıcaklığında, çevreye duyarlı ve modern bir işletme anlayışı ile hizmet sunmaktadır. Odalarımız deniz ve orman manzaralı, klimalı ve özel banyoludur.
/Upload/images/Olankalarimiz/Odalar/Oda1_1000x667.jpg

Akdeniz'in incisi Adrasan'ın en iyi konumuna sahip Ford Hotel, Kültür ve Turizm Bakanlığı'mıza tabi ''Özel Tesis İşletme Belgeli'' 27 odalı butik bir oteldir.

Konaklama esnasındaki tüm ihtiyaçlarınıza yönelik minimal dizayn anlayışıyla, doğanın cömertliği ve çağdaş konforu ahenkle harmanlayan Ford Hotel, çocuklu ailelerimizin güvenle, büyüklerimizin huzur ve dinginlikle, gençlerimizin de zindelikle tatil yapabilecekleri ideal bir tesis.

40 yıllık aile işletmesi sıcaklığı ve kültürüyle misafirlerine özenli hizmet sunan Ford Hotel, unutulmazlarınız arasında yerini almaya hazır, ayrılmak istemeyeceksiniz :)

Tüm odalarımızda klima, duş/özel banyo, saç kurutma makinesi bulunuyor. Sadece Family ve SUIT odalarımızda TV ve minibar mevcuttur. Resepsiyonda bulunan çelik kasaları ücretsiz kiralayabilir, küçük ebattaki değerli varlıklarınızı koruma altına alabilirsiniz. Özel araç park alanı mevcut, tüm oda ve genel alanlarda ücretsiz wifi olanağından faydalanabilirsiniz, açık havuzumuz hergün sistematik olarak dezanfekte edilmekte ve her gün 08:30-19:00 saatleri arasında siz kıymetli misafirlerimizin hizmetine sunulmakta. Konaklama konseptimiz oda+kahvaltı olmakla birlikte, arzu edildiği taktirde öğle ve akşam yemekleri için extra ücret karşılığında A'La Carte Restaurant ımızdan faydalanabilirsiniz. Muhteşem çeşitliliği ve enfes lezzetleriyle Turkuaz A'La Carte Restaurantımızı mutlaka deneyimlemenizi öneririz. çeşit çeşit Akdeniz balıkları sizleri bekliyor :) Yeni dostluklar kurmak, dostluklarınızı pekiştirmek üzere, efsanevi Akdeniz akşamlarının yakamozlu manzarası eşliğinde içeceklerinizi yudumlayacağınız Pool Barımız, günün yorgunluğunu atmanız ve taptaze anılar üretmeniz için ideal bir ortam, vazgeçilmeziniz olacak :)

Rezervasyon ofisimiz, havaalanı-otel-havaalanı transfer talepleriniz için de extra ücret karşılığında sizlere yardımcı olmaktadır, oda rezervasyonu esnasında mevcut ise transfer rezervasyon talebinizi de rezervasyon ofisimize bildirmenizi rica ederiz.

Otelimizde, farklı taleplerinize yönelik 4 farklı oda tipleri vardır;

Deniz manzaralı, balkonlu odalar: Yaklaşık 17 metrekare, Odada 2 kişilik tek yatak veya 1'er kişilik 2 ayrı yatak bulunuyor, otelimizde bu odalarımızdan 10 adet mevcut. İdeal ferahlıktaki konaklama kişi sayısı 2 olmakla birlikte 2 kişilik tek yatağı bulunan odalarımızda, yatağın altından 1 ek yatak daha çekilip 3 kişinin konaklaması mümkün olabiliyor. Deniz, koy, kumsal, plaj, havuz, bahçe, dağ manzarasıyla otelimizin en gözde ve ayrıcalıklı odalarından, kesinlikle tavsiye ederiz, ayrılmak istemeyeceksniz :)

Dağ manzaralı, balkonsuz odalarYaklaşık 17 metrekare, Odada 2 kişilik tek yatak veya 1'er kişilik 2 ayrı yatak bulunuyor, otelimizde bu odalarımızdan 8 adet mevcut. Alt ve üst kat olmak üzere 2 kategoriye ayrılıyor; alt kattaki odalarımız dağ yamacına sıfır konumda olduğu için manzarası ve görüş alanı açık olmamakla birlikte, arka cephede olması sebebiyle sessiz, dingin, dağdan gelen doğal serinliği ile klima sevmeyen misafirlerimiz ve merdiven sıkıntısı olan büyüklerimiz için en ideal odalarımızdır.Tel perdeli pencerenizi açtığınızda, çam ormanlarının mis kokusu odanıza dolar, enerjisi yüksek odalarımızdır. Üst kattaki odalarımız alt kattakilere oranla görüş alanı daha açık ve dağ yamacı manzaralıdır, pencerenizi/balkon kapınızı açtığınızda, günün her saatinde kendinizi dağ esintili orman gezintisine çıkmış hissedersiniz adeta, ayrılmak istemeyeceksiniz :)

Aile odaları : Yaklaşık 19 metrekare, otelimizde bu odalarımızdan sadece 3 adet mevcut. 1 tanesinde çift kişilik tek yatak+ 1 kişilik 1 yatak, diğer 2 tanesinde ise çift kişilik tek yatak+ ilave yatağa dönüştürülebilen 1 sofa bulunuyor. Havuz cephesine açılan oda kapıları ile çocuklu ailelerimize kullanım kolaylığı sunan aile odalarımız, deniz, plaj, dağ, havuz, bahçe manzaralı, minibar ve TV donanımına sahip. Çocuklu ailelerimizin huzurla, güvenle, keyifle konaklanabileceği ideal odalarımızdan, ayrılmak istemeyeceksiniz :)

Suit / Bağlantılı odalar : Yaklaşık 28 metrekare, otelimizde bu odalarımızdan sadece 2 adet mevcut. Birbirine bağlantılı ara kapısız 2 odadan oluşuyor, çift kişilik tek yatak (her odada 1 adet) +ilave yatağa dönüştürülebilen 1 sofa bulunuyor. İdeal ferahlıktaki konaklama için konaklayacak kişi sayısı 4'tür. TV ve minibar donanımlı, dağ yamacı manzaralı, ailenizle birlikte huzurla, güvenle konaklayabileceğiniz dağ esintili aile sıcaklığı tadındaki bu odalarımız, doğal serinliği ve dağ esintileriyle sizlere benzersiz bir deneyim sunuyor, ayrılmak istemeyeceksiniz :)

Çocuklar ve ilave yataklar:

2 yetişkin ile aynı odada kalacak 0-6 yaş aralığındaki 1 çocuk ücretsiz konaklar,

2 yetişkin ile aynı odada kalacak 7-12 yaş aralığındaki çocuklar, kişibaşı fiyat üzerinden %50 indirimli konaklar,

Odalarımızda ilave bebek/çocuk yatağı kapasitesi 1 adettir.

Check/IN ve Check/OUT saatleri;

Giriş gününde odanıza en erken giriş saatimiz 14:00, çıkış gününde odanızdan en geç çıkış saatimiz 12:00'dir.

Çıkış gününde uçuş saati vs. nedenlerle odanızı 18:00'e kadar tutmak istediğinizde, yarım günlük konaklama bedeli extra ücrete tabidir ve otel müsatliği doğrultusunda ilgili günde yardımcı olunacaktır. Odanızı 18:00'den sonra da tutmak isterseniz, tam 1 günlük konaklama bedeli hesabınıza yansıtılacaktır.

Rezervasyon iptal politikamız;

Rezervasyonunuzun kesinleştirilebilmesi için, tüm konaklama bedeli rezervasyon tarihinde otel hesabına ödenmelidir.

*Fiyat olarak daha avantajlı olan iptal edilemez/geri ödemesiz rezervasyonlarınızda, iptal sözkonusu olursa, ön ödemeniz %100 iade edilmez, resmi belgeli(sağlık) iptal bildiriminiz ve mücbir sebeplerle oluşabilecek iptal bildirimlerinizde, Ford Hotel nihai tek karar belirleyici hakkını saklı tutar.

*İptal edilebilir fiyat seçeneğimizle rezervasyon yaptırdıysanız, giriş gününe son 4 gün kalana kadar ücretsiz iptal bildiriminde bulunabilir, ön ödemenizi %100 iade alablirsiniz.

Giriş gününe son 3-2-1 gün kala iptal bildiriminiz olur ise, 1 gecelik konaklama tutarı iptal bedeli olarak iade edilmez ve kalan tutar iade edilir.

Giriş gününde bildirim olmaksızın otele giriş yapılmaz ise, tüm konaklama tutarı no-show bedeli olarak iade edilmez.

Ek bilgi talepleriniz için;

[email protected] mail adresimizden veya 0532 282 5582 no'lu bilgi ve rezervasyon hattımızdan bizlerle iletişim kurmakta tereddüt yaşamayınız lütfen, sağlıklı günler dileriz :)

Photo gallery

Odalarımız Odalarımız Odalarımız