1983 yılında hizmete giren otelimiz, müşteri memnuniyetini ilke edinmenin bilinci içersinde, yenileme ve ilavelerle standart otel odalarının sunamadığı avantajlara sahip, ferahlık ve konforla siz seçkin müşterilerine hizmet vermektedir.

Beldenin otantik mimari anlayışına uygun olarak tasarlanmış otelimiz 3 aile suiti ve 26 standart odasıyla sizi beklentilerinizin ötesinde ve ev sıcaklığında bir tatile davet ediyor. Klima, özel kasa ve televizyon kanallarıyla, evinizdeki tüm konfor tatilinize taşınıyor.

Misyon - Vizyon

Ford Hotel'in tatil ilkesinde "özel animasyonlar"a, "sürpriz showlar"a hiç mi hiç yer verilmiyor.
Aile işletmesi sıcaklığı ile kültür ve çevre dostu, çağdaş işletme anlayışı, kent yaşamının yıprattığı insanın dingin, güvenilir, sağlıklı bir ortamda doğa ile bütünleşmesini, dinlenip kendisini yenilemesini, taptaze bir enerji ve mutlu anılarla dolu günlük yaşamına dönmesini hedefliyor.

Kalite Politikamız

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmamız, müşteri talep ve beklentilerini, yüksek kalite ve rekabet edilebilir maliyet koşullarını tesis ederek, yasal ve mevzuat şartları doğrultusunda, tam zamanında ve doğru olarak karşılayarak, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktadır.

Misafirlerimizin istek ve beklentilerini karşılayabilmek için çalışanlarımızla kalite yönetim sisteminin şartlarına uyarak, sektörümüzde lider kuruluş olmak değişmez ilkemizdir.

İlke ve Değerlerimiz

-Her koşulda dürüst olmak 

-Alanımızda en iyi olmak için çalışmak

-Yenilikleri takip ederek hizmet vermek.

-Müşterilerimizin güvenini sağlamak ve bu güveni sürdürebilmek için kesintisiz hizmet vermek.

- Rekabet gücümüzüm kaynağı çalışanlarımızdır. 

- İlke ve değerlerimizle saygı ve güvene dayalı ortamlar oluştururuz. 

- Takım ruhu içinde sorunların oluşmasına fırsat tanımayız, çıkabilecek sorunlarda çözüm odaklı davranırız. 

- Sürdürülebilir ticari başarıya odaklanarak sürekli olarak gelişmeyi hedefleriz. 

- Çevre ve toplumumuzun ayrılmaz bir parçası olduğumuzun bilincindeyiz.